Osobní půjčka pro živnostníky - Půjčíme raz dva

Přejít na obsah

Osobní půjčka pro živnostníky (OSVČ)

Osobní nebankovní půjčka pro živnostníky (OSVČ) je uzavírána jako spotřebitelský úvěr pro osobní potřebu podnikatele s možností předčasného splacení a  dalšími výhodami týkajících spotřebitelských úvěrů. Smlouva o úvěru se uzavírá na rodné číslo žadatele. Osobní nebankovní půjčky pro živnostníky nabízíme podnikajícím fyzickým osobám, které vlastní oprávnění k podnikání déle než 3 měsíce a mohou prokázat dostatečný příjem. Žadatel je vždy osoba starší 18 let s trvalým pobytem v ČR, má platný doklad totožnosti, je bez exekuce, není ani nebyl v insolvenci - vzorový příklad

O osobní půjčku pro živnostníky mohou žádat osoby samostatně výdělečně činné, svobodná povolání, profesionální sportovci nebo umělci.
Osobní půjčky pro živnostníky podléhají zákonu č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.
Reprezentativní příklad:
Úvěr v celkové výši 70.000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 2.299 Kč, celková splatná částka 110.352 Kč, pevná úroková sazba činí 24,44 % p.a. a RPSN činí 27,37 %.Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.
Úvěr podle zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.


Reprezentativní příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení. Na poskytnutí úvěru není právní nárok, poskytovatel úvěru si vyhrazuje právo na posouzení žádosti o úvěr. Jedná se pouze o ukázkový reprezentativní příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy.
Copyright © 2008-2022 PK
JEDNODUCHÁ ON-LINE PŮJČKA
Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost PROFI CREDIT Czech, a.s.  a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Návrat na obsah