Jednoduchá on-line půjčka - Půjčíme raz dva

Přejít na obsah
PŮJČÍME VÁM RAZ DVA
Jednoduchá on-line půjčka až do 150.000 Kč
bez ručitele ▪ bez zástavy ▪ bez poplatku

Nebankovní půjčka občanům

O osobní nebankovní půjčku může požádat každá fyzická osoba:
  • starší 18 let
  • s trvalým pobytem v ČR
  • s platným dokladem totožnosti
  • bez negativních záznamů v registrech
  • s prokazatelným příjmem v dostatečné výši

O osobní nebankovní půjčku mohou požádat zaměstnanci, starobní nebo invalidní důchodci, osoby pobírající rentu, případně odměnu pěstouna, živnostníci a osoby vykonávající svobodná povolání (smlouva se uzavírá na rodné číslo).

Přesné parametry úvěru jsou vždy uvedeny v nezávazné nabídce vytvořené na základě žadatelem zadaných údajů. Každá žádost podléhá schvalovacímu procesu, na poskytnutí úvěru není právní nárok.

Osobní půjčky pro občany podléhají zákonu č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.
Reprezentativní příklad:
Úvěr v celkové výši 70.000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 2.299 Kč, celková splatná částka 110.352 Kč, pevná úroková sazba činí 24,44 % p.a. a RPSN činí 27,37 %.Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.
Úvěr podle zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.

Nebankovní půjčka živnostníkům

O půjčku pro živnostníky může požádat:
  • podnikatel fyzická osoba nad 18 let
  • s trvalým pobytem v ČRs platným dokladem totožnosti
  • platným oprávněním k podnikání
  • žadatel bez exekuce a insolvence

Osobní půjčka pro živnostníky  jinak taky spotřebitelský úvěr pro živnostníky je poskytován tzv. na rodné číslo a je určen na osobní spotřebu podnikatele. Výhodou osobní půjčky pro živnostníky je možnost předčasného splacení s úsporou úroků, podmínkou pro získání tohoto typu úvěru je doložení daňového přiznání za poslední daňové období s dostatečným příjmem. Osobní půjčku pro živnostníky mohou získat osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) nebo osoby vykonávající svobodná povolání.

Přesné parametry úvěru jsou vždy uvedeny v nezávazné nabídce vytvořené na základě žadatelem zadaných údajů. Každá žádost podléhá schvalovacímu procesu, na poskytnutí úvěru není právní nárok.
Osobní půjčky pro živnostníky podléhají zákonu č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.
Copyright © 2008-2022 PK
JEDNODUCHÁ ON-LINE PŮJČKA
Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost PROFI CREDIT Czech, a.s.  a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Návrat na obsah